گروه نت پارسه از جدیدترین محصول خود رونمایی کرد

نرم افزار کد گذاری (کدینگ) و کاتالوگ سازی مواد و قطعات یدکی اسپکس (SPEX) این نرم افزار تحت دو نسخه ی مستقل و یکپارچه با نرم افزار نگهداری و تعمیرات پارسه عرضه شده تا نیاز کاربران را در زمینه ی کدگذاری استاندارد مواد و قطعات یدکی و دیگر کالاهای سازمانی برآورده کرده و چرخه ی عمر دارایی های سازمان را هرچه بیش تر تحت پوشش قرار دهد. اساس طراحی نرم افزار روش کدگذاری OTD و براساس استاندارد ISO 22745 است که سازمان ایزو از سال 2009 عرضه کرده و تحولی در نظام مدیریت مواد و قطعات یدکی بوجود آورده است.

ادامه ...

حضور گروه نت پارسه در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

حضور گروه نگهداری و تعمیرات پارسه در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی با ارائه آخرین دستاوردهای حوزه توسعه سیستم های مدیریت نگهداری و تعمیرات. این نمایشگاه در تاریخ 19 لغایت 22 خرداد در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می گردد. منتظر شما مشتریان و همکاران ارجمند در غرفه گروه نت پارسه سالن 8و9 هستیم.

ادامه ...

حضور کارشناسان گروه نت پارسه در بندر انزلی به منظور آموزش و راه اندازی سیستم های نگهداری و تعمیرات

در تاریخ 31 اردیبهشت 1398 کارشناسان گروه نت پارسه به منظور آموزش و راه اندازی سیستم های نگهداری و تعمیرات سازمان بنادر، بندر انزلی در آن سازمان حضور بعمل آوردند و فرآیند های نگهداری و تعمیرات آن سازمان را بصورت مکانیزه با موفقیت آغاز کردند.

ادامه ...

آموزش رایگان شاخص های کلیدی نگهداری و تعمیرات

گروه نگهداری و تعمیرات پارسه برگزار می کند. آموزش رایگان شاخص های کلیدی نگهداری و تعمیرات در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با ارائه مدرک معتبر از دانشگاه امام حسین (ع) مدرس : دکتر احمد عرب شمالی مجری : مرکز مطالعات و پژوهش های لجستیکی دانشگاه امام حسین (ع) ثبت نام در محل غرفه مرکز مطالعات و پژوهش های لجستیکی دانشگاه امام حسین (ع) سالن 31A زمان برگزاری : خرداد ماه 98 محل برگزاری : تهران ، دانشگاه امام حسین (ع) تلفن تماس : 88369753-021www.pscmms.com

ادامه ...

پست های بیشتری

بار پست های بیشتر

این یک وب سایت منحصر به فرد است که یک مرورگر مدرن تر به کار نیاز است!

لطفا امروز را ارتقا دهید!