راه اندازی سیستم مکانیزه نگهداری و تعمیرات پارسه در شرکت داروسازی شهید قاضی

پس از ارزیابی شرکت های مختلف نرم افزاری توسط شرکت داروسازی قاضی، نرم افزار نگهداری و تعمیرات پارسه با کسب بیشترین امتیاز توانست نیازهای متعدد آن شرکت را جهت پیاده سازی سیستم مکانیزه نت فراهم کند. هم اکنون مراحل نصب و پیاده سازی نرم افزار نت پارسه با موفقیت به اتمام رسیده و در ماه جاری ماژول های EM و PM نرم افزار نگهداری و تعمیرات پارسه در آن شرکت راه اندازی گردید.

ادامه ...

استقرار و بهره برداری از نرم افزار نگهداری و تعمیرات پارسه در سازمان بنادر و دریانوردی

پایان پیاده سازی و استقرار و بهره برداری کامل نرم افزار نگهداری و تعمیرات پارسه در زمینه نگهداری و تعمیرات تجهیزات دریایی ، مخابراتی ، بندری ، ابنیه ، تاسیسات و برق ، در سه بندر شهید رجایی ، بوشهر و انزلی در اردیبهشت ماه سال جاری. بدین ترتیب تا کنون نرم افزار نت پارسه در 6 بندر کشور ( آبادان ، امام خمینی ، بوشهر ، شهید رجایی ، چابهار و انزلی ) عملیاتی گردیده است .

ادامه ...

اضافه شدن ماژول قراردادها به نرم افزار نگهداری و تعمیرات پارسه

ماژول مدیریت قراردادهای نگهداری و تعمیرات به عنوان جدیدترین ماژول به نرم افزار پارسه افزوده شد. دراین ماژول می توان قراردادهای نگهداری و تعمیرات را بصورت کامل تعریف و آن را به پیمانکاران مختلف سازمان مرتبط نمود. از طرفی امکان تعریف پیمانکاران در نرم افزار دیده شده که می توان نهایتا با توجه به میزان و نوع کار انجامی توسط پیمانکاران و در نظر گرفتن مفاد قرارداد برای پیمانکاران، صورت وضعیت صادر نمود. از دیگر امکانات این ماژول می توان به صدور صورت وضعیت به ازای فهرست بها، امکان اعمال افزایش درصد قرارداد و کسورات به قرارداد و ارتباط فعال قراردادها با دستورکارهای تعمیراتی اشاره نمود. برای کسب اطلاعات بیش ...

ادامه ...

حضور گروه نت پارسه در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

حضور گروه نگهداری و تعمیرات پارسه در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی با ارائه آخرین دستاوردهای حوزه توسعه سیستم های مدیریت نگهداری و تعمیرات. این نمایشگاه در تاریخ 19 لغایت 22 خرداد در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می گردد. منتظر شما مشتریان و همکاران ارجمند در غرفه گروه نت پارسه سالن 8و9 هستیم.

ادامه ...

پست های بیشتری

بار پست های بیشتر

این یک وب سایت منحصر به فرد است که یک مرورگر مدرن تر به کار نیاز است!

لطفا امروز را ارتقا دهید!