نرم افزار نگهداری و تعمیرات

سیستم مدیریت خدمات فنی در نرم افزار نگهداری و تعمیرات


سیستم مدیریت خدمات فنی در نرم افزار نگهداری و تعمیرات

سیستم مدیریت خدمات فنی در نرم افزار نگهداری و تعمیرات پارسه از جمله ویژگی های مثبت این نرم افزار می باشد که در صنایع مختلف در کشور در حال استفاده و بهره برداری می باشد.

در نرم افزار نگهداری و تعمیرات پارسه در این موضوع سه ماژول تخصصی وجود دارد که به شرح مختصر هر کدام از آن ها می پردازیم :

ماژول درخواست های فنی (TSR)

یکی از موضوعات در نرم افزار نگهداری و تعمیرات ماژول درخواست های فنی می باشد
جمع‌آوری هدفمند ایده‌ها، نظرات و درخواست‌های فنی (بهبود، بهینه‎ سازی، رفع نقص و…)، توجیه آن‌ها از منظرهای مختلفی چون مالی، فنی، منابع و ایمنی با استفاده از ابزارهای تعبیه‌شده و گردش کار گرافیکی، ابزار سنجش احتمال موفقیت و اولویت انجام هر کار، اعمال مدیریت تغییرات (MOC) در پروژه‌های تغییر و بهبود، اجرا و کنترل در قالب دستور کارها و پروژه‌های TSR، سنجش اثربخشی و تداوم اثربخشی کار انجام‌شده.

ماژول دستورالعمل‌های فنی، بازرسی و مهندسی (Technical Procedures):

امکان تعریف انواع دستورالعمل ‎های فنی، بازرسی و مهندسی از قبیل جوشکاری، رنگ‌کاری، عایق‌کاری، ساخت مطابق نقشه و… به تعداد نامحدود و پیوست آن به هر دستور کار. امکان پیگیری و تأیید کار انجام‌شده بر اساس دستورالعمل‎ های صادرشده.

ماژول پروژه‌های فنی (Technical Projects):

از دیگر امکانات سیستم مدیریت خدمات فنی در نرم افزار نگهداری و تعمیرات اجرای پروژه‌های بزرگ نظیر اورهال، تعمیرات اساسی، بهینه‎ سازی، بازسازی و… در غالب یک یا چند پروژه به‌صورت سلسله ‎مراتبی، تخصیص چارت مسئولیت‎ ها به هر پروژه، تولید ساختارشکست (WBS) از سطح پروژه و زیرپروژه تا سطح دستور کار و چک‌لیست‌های دستور کار، قابلیت تعریف ریسک‎ های پروژه، قابلیت خروجی WBS به فایل (Microsoft Project (MSP همراه با تاریخ‎ های فارسی، منابع اختصاص داده‌شده، شماره‌های دستور کار و… جهت سهولت کار مدیر پروژه، محاسبه هزینه‌های هر پروژه به‌صورت آنلاین، رصد فعالیت‌های پروژه در تقویم آنلاین پروژه و دریافت گزارش پروژه به‌صورت کامل.

 

نرم افزار نگهداری و تعمیرات پارسه شامل 27 ماژول تخصصی می باشد که در منوی ماژول ها، معرفی شده است که در این مقاله به معرفی و توضیح 3 ماژول پرداخته شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *