بهترین نرم افزار نگهداری و تعمیرات

نرم افزار نگهداری و تعمیرات

بهترین نرم افزار نگهداری و تعمیرات


بهترین نرم افزار نگهداری و تعمیرات

امروزه وجود نرم افزار نگهداری و تعمیرات در سازمان ها بسیار مهم شده است زیرا به تصمیم گیری مدیران و طبقه بندی شدن فعالیت ها در حوزه نگهداری و تعمیرات بسیار کمک می کند که منجر به کاهش بسیاری از هزینه ها می شود.

اما چگونه بهترین نرم افزار نگهداری و تعمیرات را انتخاب کنیم ؟

شاخص های متفاوتی برای افراد مختلف و سازمان ها گوناگون بر اساس نیاز خود وجود دارد که به چند مورد آن در زیر اشاره شده است:

امکان تعریف دارایی : یک نرم افزار نگهداری و تعمیرات باید این امکان را فراهم سازد تا تمامی اطلاعات دارایی ها به همراه تمامی اطلاعات آن، زمان بندی بازرسی های دارایی، تعداد خرابی های آن در زمان های مختلف و …  ثبت گردد.

گردش کار آنلاین : نرم افزار نگهداری و تعمیرات باید این ویژگی را داشته باشد که بتواند تمامی گردش کار ها به همراه تمامی فرآیند های آن که تغییر پذیر هم باشد را پوشش دهد.

مدیریت نیروی کار : یک نرم افزار نگهداری و تعمیرات باید پرسنل سازمان را دارایی آن سازمان بداند و برای آن ها بتواند برنامه ریزی و مدیریت کند که در نهایت کارکرد تمامی پرسنل که در فعالیت های نگهداری و تعمیرات مشارکت داشتند ثبت شود.

نگهداشت پیشگیرانه(PM) : یکی از مهم ترین موضوعات در حوزه نگهداری و تعمیرات نگهداشت پیشگیرانه می باشد
در یک نرم افزار نگهداری و تعمیرات باید بتوان تمامی برنامه ریزی های نت پیشگیرانه را انجام داد و نرم افزار باید آلارم های خاص خود را با توجه به سر رسید های موجود اعلام کند.

سهولت کاربری : اگر یادگیری چگونگی استفاده از نرم افزار پیچیده یا وقت گیر باشد، امکان استفاده از پتانسیل‌های نرم افزار ممکن نخواهد شد. بهترین نرم افزارهای نت، آن‌هایی هستند که کاربر را همیشه در نظر داشته و نرم افزاری ساده ، قابل لمس و و با کمترین ویژگی‌های غیرضروری هستند

یکپارچه سازی نرم افزار : بسیار مهم است که نرم افزاری مانند CMMS را بتوان با سایر سیستم‌های مورد استفاده شرکت یکپارچه نمود. وقتی که تمامی نرم افزارها بصورت یکپارچه با هم در ارتباط باشند، تیم نت و بقیه سازمان قادر به جمع‌آوری، آنالیز و استفاده از داده‌هایی هستند که در غیر این صورت برای  تصمیم‌گیری‌های هوشمند در اختیار نداشتند. اگرسراغ بهترین نرم افزار های نگهداری و تعمیرات بروید مشاهده می‌کنید که طیف گسترده‌ای از یکپارچه سازی در سازمان را پوشش می‌دهند و در نتیجه استفاده از آن‌ها برای استفاده ترکیبی با سایر برنامه‌های سازمان ساده بوده و تجربه شیرینی را بوجود می‌آورد.

مشارکت و پشتیبانی از نرم افزار پس از دوران پیاده سازی: بسیاری از نرم افزار های موجود در بازار پس از اجرای فرآیند پیاده سازی کار را رها کرده و پاسخ گو نمی باشند از این رو بسیار مهم هست که در انتخاب نرم افزار نگهداری و تعمیرات به موضوع پشتیبانی اهمیت خاصی داده شود.
با توجه به عملکرد نرم افزار نگهداری و تعمیرات پارسه در صنایع مختلف از جمله گروه مپنا، سازمان بنادر و دریانوردی، مجموعه گلگهر سیرجان، پتروشیمی امیرکبیر، گروه بهمن و کرمان موتور و 400 پروژه فعال دیگر در سطح کشور و خارج از کشور می توان به فرآیند پیاده سازی و پشتیبانی نرم افزار به گروه نت پارسه اعتماد کرد.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.