۱- آیا آموزش کار با نرم افزار نت پارسه پس از تهیه نرم افزار ارائه خواهد شد ؟

 بلی. به طور قطع طبق قرارداد ، حداقل 10 ساعت آموزش کار با نرم افزار توسط کارشناسان پارسه برگزار خواهد شد.

۲- آیا روشهای اجرایی پیاده سازی سیستم مکانیزه نگهداری و تعمیرات پارسه به همراه نرم افزار منتقل می شود؟

بلی. کلیه نیازمندی های اجرای نرم افزار مانند فرم های جمع آوری اطلاعات ، روشهای جمع آوری اطلاعات ، منابع جمع آوری ، جزوه راهنمای کاربران ، و زمانبدی و تعیین تیم پیاده سازی و … در غالب یک پکیج CMMS در اختیار شما قرار می گیرد.

۳- آیا امکان مشاوره توسط تیم پارسه جهت اجرای نرم افزار در سازمان وجود دارد؟

تیم مجرب و کارشناس پارسه همواره خود را موظف به پشتیبانی فنی و مشاوره ای در کنار شما تا دستیابی به نتایج نهایی می داند.

۴- آیا امکان دستیابی به سورس برنامه وجود دارد؟ 

دستیابی به سورس نرم افزار و آموزش توسعه نرم افزار در صورت توافق قابل ارائه خواهد بود.

۵- آیا امکان گزارش گیری پویا وجود دارد؟

به دلیل اینکه در نرم افزار نت پارسه از بانک استاندارد SQL Server استفاده شده است ، امکان تولید انواع گزارشات با انواع ابزارهای استاندارد گزارش سازی وجود دارد. اما به دلیل رایج بوده استفاده از نرم افزاری های Excel و Access ، آموزش تولید گزارشات جدید از نرم افزار توسط این دو نرم افزار ارائه خواهد شد.

۶- آیا امکان ارتباط با نرم افزار های جنبی وجود دارد؟

امکان ارتباط نرم افزار نت پارسه با انواع نرم افزار های استاندارد موجود در سازمان مانند حسابداری ، کنترل اموال ، انبار ، خرید  ، پرسنلی ، مدیریت قرارداد ، آرشیو اسناد فنی و دیگر انواع سیستم های مرتبط با نت در صورت درخواست کاربر و به صورت توافقی وجود دارد

۷- آیا امکان استفاده در اینترنت وجود دارد؟

به دلیل اینکه ساختار نرم افزار نت پارسه مبتنی بر وب (Web Based) ایجاد شده است امکان ارائه نرم افزار در انواع ساختار های شبکه مانند اینترنت و اینترانت و … وجود دارد.

۸- آیا امکان تغییر ظاهر نرم افزار وجود دارد؟

بلی . در حال حاضر 26 ظاهر جذاب و کاربر پسند در نرم افزار تهیه شده است که می توانید هر یک را در هنگام سفارش انتخاب کرده و در صورت تمایل در دوره گارانتی آن را تعویض نمایید. اما در عین حال در صورت توافق می توان نسخه خاص و مد نظر شما را تهیه کرد.

۹- آیا امکان افزودن زبان دیگری به نرم افزار وجود دارد؟

بلی .در حال حاضر نرم افزار از 2 زبان فارسی و انگلیسی در رابط های کاربری خود پشتیبانی می نماید. اما در عین حال امکان ارائه با انواع دیگر زبان ها نیز وجود دارد.

۱۰- آیا امکان تغییر عناوین موجود در نرم افزار وجود دارد؟

نرم افزار مجهر به دیکشنری داده ایست که می توانید عناوین مدنظر خود را جایگزین عناوین موجود در نرم افزار کنید.برای مثال در صورتی که عنوان “دستگاه” در سازمان شما با عنوان “خودرو” یاد می شود ، می توان با تغییر نام دستگاه به خودرو در دیکشنری داده ادبیات موجود در نرم افزار را تغییر داد.

۱۱- آیا امکان تعیین سطح دسترسی برای هر یک از اشخاص وجود دارد؟

بلی . امکان تعریف سطوح دسترسی برای هر کاربر در سطج منو، فرم ، پنجره ، لیست ، ستون ، فیلد اطلاعاتی ، فیلد و انواع دکمه وجود دارد.

۱۲- آیا امکان ورود اطلاعات موجود در فایل های الکترونیکی سازمان برای راه اندازی وجود دارد؟

بلی . در صورتی که اطلاعات مورد نیاز نت پارسه مانند دستگاه ها و کارت فعالیت ها را به صورت الکترونیکی در اختیار دارید با توافق با تیم پارسه ورود اطلاعات برای شما انجام خواهد شد.

۱۳- آیا امکان افزودن ماژول های دیگری به نرم افزار وجود دارد؟

بلی . در صورت تمایل انواع دیگر ماژول های نرم افزاری مانند خرید ، سفارشات ، قرارداد و … در غالب نرم افزار پارسه و به صورت یکپارچه وجود دارد.

۱۴- آیا امکان تجمیع اطلاعات سازمان های زیر مجموعه یک سازمان اصلی در مرکز وجود دارد؟

بلی . در صورتی که سازمان شما دارای نسخه های متعددی در زیر مجموعه های خود باشد می توان اطلاعات سازمان های زیر مجموعه را در بانک اطلاعاتی متمرکز جمع آوری کرده و یا کاربران را ملزم به استفاده از نسخه واحد نرم افزار به صورت نصب شده در سرور مرکزی سازمان کرد.

۱۵- آیا امکان بومی سازی نرم افزار نت پارسه برای سازمان من وجود دارد ؟

بلی . کلیه تغییرات مورد نیاز مانند افزودن فرم ها ، فیلد ها ، بخش ها و گزارشات خاص به نرم افزار با توافق وجود دارد.

۱۶- آیا امکان پیاده سازی نرم افزار توسط تیم نرم افزاری پارسه وجود دارد؟

بلی . تیم نرم افزاری پارسه آمادگی پیاده سازی نرم افزار نت پارسه را در غالب مشاوره و یا تامین نیرو و کارشناسان مورد نیاز پیاده سازی را دارد.

۱۷- آیا امکان کار با نرم افزار قبل از تهیه نسخه وجود دارد؟

در حال حاضر نسخه آنلاین نرم افزار نت پارسه جهت مشاهده و تست ویژگی های نرم افزاری و ماژول های مربوطه وجود دارد. به آدرس روبرو مراجعه نمایید WWW.PSCMMS.IR

 ۱۸- نرم افزار نت پارسه با چه رویکردی طراحی شده است ؟ 

سیستم نت پارسه با هدف استفاده عمده کاربران CMMS به صورت ساده و قدرتمند با حذف پیچیدگی های CMMS های موجود و به صورت بومی و کاملا ایرانی طراحی و تهیه شده.

۱۹- تجربیات تیم طراحی پارسه در طراحی و پیاده سازی نرم افزار در چه حد است؟

تیم نرم افزاری پارسه ، تجربه پیاده سازی سیستم نت در انواع صنایع مانند هواپیمایی ، صنایع معدنی ، کارخانجات تولیدی ، شرکت های خدماتی، تجهیزات بنادر و کشتیرانی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی را داشته و حاصل سالها تجربیات خود را به صورت یکجا با رعایت اصل سادگی و قابل اجرا بودن در نرم افزار نت پارسه ارائه کرده است.

۲۰- به چه دلیل قیمت نرم افزار نت پارسه در مقاسبه با نرم افزار های مشابه و چه بسا ضعیف تر ، کمتر است؟

به چند دلیل قیمت نرم افزار نت پارسه در مقایسه با CMMS های رایج کمتر است ، از آن جمله اینکه بطور کلی هدف اصلی طراحان نرم افزار ، تولید نرم افزار با قیمت مناسب قابل تهیه توسط انواع صنایع کشور باشدو ضمن اینکه در طراحی نرم افزار نت پارسه تجربیات طراحان نرم افزار از بروز هزینه رایج در طراحی و پیاده سازی CMMS ها که نتیجه آزمایش و خطاست جلوگیری کرده است.

۲۱- نرم افزار نت پارسه از چه ماژول های نرم افزاری ای پشتیبانی می نماید؟

نت پیشگیرانهPM ، نت غیربرنامه ایCM/BM/EM ، بازرسی فنیInspection  ، هزینه یابی نت Maintenance Costing ، تحلیل خرابیFailure Analysis  ، پایش وضعیتCBM  ، انبار و موجودیInventory  ، نیروی انسانی نتHuman Resource  ، دستور کار و درخواست کارWork order and Work Request ، گزارش گیری و  داشبوردهای مدیریتیManagement Dashboard

۲۲- ماژول های تکمیلی قابل ارائه در نرم افزار نت پارسه کدامند ؟

در نرم افزار نت پارسه ماژول های پایه ای که در قسمت قبل گفته شده وجود دارد.ماژول های تکمیلی ای که ممکن است مورد نیاز همه سازمان ها نباشد در نرم افزار حذف شده تا ضمن جلوگیری از پیچیدگی نرم افزار ، از هزینه آن بکاهد. اما ماژول های تکمیلی مانند RBI ،مجوزات Permit ، مدیریت قرارداد ، آرشیو اسناد فنی  و … نیز پیش بینی شده است.

 ۲۳- گارانتی و پشتیبانی فنی از نرم افزار تا چه زمان ادامه خواهد داشت؟

گارانتی پایه نرم افزار شش ماه از زمان تهیه و پشتیبانی فنی یکسال از زمان تهیه نرم افزارو ضمن اینکه امکان افزایش زمان های گارانتی و پشتیبانی با توافق امکان پذیر است.

این یک وب سایت منحصر به فرد است که یک مرورگر مدرن تر به کار نیاز است!

لطفا امروز را ارتقا دهید!